Przejdź do menu głównego | Przejdź do treści | Przejdź do wyboru wielkości czcionki | Przejdź do mapy strony | Przejdź do osób | Przejdź do wiadomości | Przejdź do wydarzeń | Przejdź do instytucji | Przejdź do wyszukiwarki wydarzeń |

Miasto Stołeczne Warszawa

Dziesiątki miejsc na poranne spacery

Szukaj


Wakacje, Kijanki i inne historie - Kino w Trampkach Festiwal dla Dzieci i Młodzieży
Kiedy
9 czerwca 2019 (niedziela) g. 16:15
Gdzie
Kinoteka, Pl. Defilad 1 (mapa)
zamknij
Bilety
12 PLN
www.kinowtrampkach.pl
To wydarzenie jest częścią: Kino w Trampkach Festiwal dla Dzieci i Młodzieży

Kijanki


Mała kijanka zagapiła się i nie stała się żabą. Nic nie szkodzi, przecież jest tyle do odkrycia. O podwodnym świecie i szkole dorastania.

Krople


Ręcznie malowane krople deszczu: Philly and Lilly, zabierają nas w podróż po swoim cyklu życia. Obserwujemy, jak zmienia się ich funkcjonowanie podczas deszczu oraz co się dzieje, gdy go nie ma i wychodzi słońce…

Nietoperze


Nietoperka Maraude gubi się w burzy, jej przyjaciel Murphy wychodzi ze swojej jaskini, by pomóc jej znaleźć dom i chrupać komary… Zwykłe życie dwóch nietoperzy – ale jakie ciekawe!

Ostatni dzień jesieni


Mieszkańcy lasu: zając, lis, bóbr i niedźwiedź zbierają części z porzuconych rowerów i konstruują dla siebie pojazdy. A wszystko po to, żeby zorganizować wielki wyścig. W jesiennej aurze, pomagając sobie nawzajem, docierają do mety, ich zimowego, przytulnego schroniska.

Spacer po lesie


Pięć małych wilcząt bawi się w lesie i dokucza swojemu tatusiowi wilkowi, który przygotowuje się do wyjścia i „zjedzenia ich wszystkich”! Muzyczna interpretacja słynnej francuskiej gry dla dzieci.

Wakacje na wyspie


Rodzice Holly nigdy nie mają dla niej czasu, nawet w wakacje wysyłają ją na wyspę do dziadka, który jest naukowcem. Holly wraz ze swoim przyjacielem żółwiem postanawia, że to właśnie będą jej najlepsze wakacje. Dziewczynka jest pełna ciekawości i fascynacji światem, zadaje mnóstwo pytań, a naukowe podejście dziadka zupełnie jej nie wystarcza.

Wyjątkowy słonik


Mały słonik ma dłuższą trąbę niż wszyscy. Z powodu swojej odmienności nie czuje się zbyt dobrze. Okazuje się jednak, że jego inność może okazać się wybawieniem dla innych zwierząt…

źródło: organizator