Przejdź do menu głównego | Przejdź do treści | Przejdź do wyboru wielkości czcionki | Przejdź do mapy strony | Przejdź do osób | Przejdź do wiadomości | Przejdź do wydarzeń | Przejdź do instytucji | Przejdź do wyszukiwarki wydarzeń |

Miasto Stołeczne Warszawa

Dziesiątki miejsc na poranne spacery

Szukaj


Dom Kultury Dorożkarnia w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
Rodzaj instytucji: dom kultury
ul. Siekierkowska 28 Warszawa (mapa)
zamknij
+48 22 841 72 17
biuro@dorozkarnia.pl
www.dorozkarnia.pl
Ośrodek Działań Artystycznych dla Dzieci i Młodzieży "Dorożkarnia" to jedna z najbardziej aktywnych warszawskich instytucji promujących dziecięcą i młodzieżową twórczość amatorską. Jej podstawowym celem jest stworzenie odpowiedniego miejsca i atmosfery potrzebnych do tego, aby młode osoby z całego miasta, szczególnie zaś z okolic Dolnego Mokotowa, mogły przedstawić swoje osiągnięcia, zrealizować marzenia i aspiracje, rozwinąć talenty i poznać bliżej świat sztuki.
Dziecięcy i młodzieżowi artyści uczestniczą nie tylko w stałym tygodniowym programie zajęć, ale też biorą aktywny udział w organizowanych cyklicznie warsztatach oraz weekendowych prezentacjach scenicznych. W ośrodku działa kilkanaście rozmaitych pracowni i grup artystycznych, w tym kilka zespołów teatralnych i tanecznych. Realizując swój program edukacyjno - kulturalny "Dorożkarnia" organizuje i bierze udział w wielu znaczących imprezach kulturalnych o zasięgu nie tylko wojewódzkim, ale również ogólnopolskim i międzynarodowym. Ośrodek prowadzi także działalność na rzecz lokalnego środowiska oraz osób niepełnosprawnych.


więcej

Zobacz też

Filia Bielańskiego Ośrodka Kultury Estrady 112
centrum kultury, dom kultury, organizator wydarzeń, filia domu kultury, Dzielnicowy Dom Kultury
Dom Kultury "Wygoda"
dom kultury
Dom Kultury "Świt"
dom kultury

Multimedia


Wiadomości

Srebrny Delfin dla Polski na Festiwalu Tanecznym w San Remo
Grupa STEP zdobyła podczas Festiwalu Tanecznego w Sanremo GRAND PRIX - Srebrnego Delfina oraz I miejsce w kategorii F – Różowego Delfina za układ “You may run on”.
...
Dziecięca Stolica XII edycja
Zapraszamy wszystkich i młodych i starszych 22 maja pod Pałac Kultury i Nauki na dwunastą edycję Dziecięcej Stolicy


Dziecięca Stolica to festiwal utalentowanych młodyc...
1 2

Facebook